Na ulicach Pisza pojawia się coraz więcej kamer w ramach miejskiego monitoringu, który sfinansowany został przez Gminę Pisz. Bieżący podgląd na to, co dzieje się na ulicach miasta będą mieli policjanci służby dyżurnej piskiej komendy. Zapis z kamer miejskiego monitoringu będzie też wykorzystywany przez funkcjonariuszy do ustalania sprawców przestępstw i wykroczeń popełnianych na terenie naszego miasta.
Komendant Powiatowy Policji w Piszu, mł. insp Marcin Kubas podpisał porozumienie z Burmistrzem Pisza, Andrzejem Szymborskim w sprawie obsługi Centrum Monitoringu Wizyjnego na terenie Pisza. Związane jest to z uruchomieniem monitoringu miejskiego w naszym mieście. Inwestycja ta sfinansowana została przez Gminę Pisz.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!