Hiszpański żołnierz zginął w poniedziałek podczas ćwiczeń na poligonie w Bemowie Piskim. Wojskowy uczestniczył w manewrach NATO.
Hiszpański żołnierz zginął w poniedziałek podczas ćwiczeń na poligonie w Bemowie Piskim. Wojskowy uczestniczył w manewrach NATO.
"Wypadek zdarzył się podczas jednego z ćwiczeń taktycznych z użyciem ostrej amunicji" - informują Siły Zbrojne WP.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!