Przeżyli ze sobą 50 lat. We wtorek, 15 listopada odbyła się uroczystość, podczas której małżeństwom wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie.
Złote gody to wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Wspólne pół wieku, to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia istoty związku małżeńskiego i zbudowania trwałego gmachu jakim jest rodzina. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim..jpg)
.jpg)
.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!