Reklama

8 medali dla młodych piskich taekwondzistów

Zawodnicy Piskiego Klubu Taekwondo i Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego brali udział w X Otwartych Mistrzostwach Miasta Łomży w Taekwondo Olimpijskim. Zdobyli 8 medali.

W X Otwartych Mistrzostwach Miasta Łomży w Taekwondo Olimpijskim startowali zawodnicy z klubów z makroregionu województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Kategorie wiekowe: dzieci, młodzik, kadet.

Zawodom zawsze towarzyszy miła atmosfera i duże zainteresowanie wśród zawodników i rodziców, dopingujących swoich wychowanków. - komentuje trener Stanisław Zduniak. - dla nas, trenerów to duże emocje - obserwować swoich podopiecznych i taka sama duma z ich sukcesów.
Medale dla Pisza zdobyli:

Patrycja Borkowska - 2 złote i jeden brązowy:
I miejsce w walce Kyorugi,
I miejsce w dwuboju dolyo chagi i Twio Nopi ap Chagi,
III miejsce Blaze pod challenge - konkurencja sprawdzająca czas relacji, szybkość i zmienność 

Hanna Pruchnik - 3 medale: 2 srebne i 1 brązowy:
II miejsce w walkach,
II miejsce w konkurencji sprawdzającej czas reakcji
III miejsce  w dwuboju,

Piotr Popławski - 2 medale brązowe:
III miejsce w walkach,
III miejsce w dwuboju

Fot. Stanisław Zduniak

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości