Zawodnicy Piskiego Klubu Taekwondo i Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego brali udział w X Otwartych Mistrzostwach Miasta Łomży w Taekwondo Olimpijskim. Zdobyli 8 medali.
W X Otwartych Mistrzostwach Miasta Łomży w Taekwondo Olimpijskim startowali zawodnicy z klubów z makroregionu województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Kategorie wiekowe: dzieci, młodzik, kadet.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!