Reklama

Wikingowie Pisz na podium Pucharu Polski w Taekwondo

Zawodnicy Klubu MLKS Wikingowie zadowoleni z udziału w Pucharze Polski w Olecku.

W dniach  5-7 kwietnia w Olecku odbył się Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wzięło udział 6 zawodników z Klubu MLKS Wikingowie Pisz- Szymon Stypułkowski, Jakub Jeliński, Piotr Kowalczyk, Kornelia Piekarska, Samuel Piekarski, Aleks Andrasiak.

Turniej ten był kolejną eliminacją do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - mówi trener, Zbigniew Glinko - Cieszymy się, że aż dwóch naszych zawodników stanęło na podium. Byli to - Aleks Andrasiak, zdobywca 3 miejsca w kategorii +65kg i Samuel Piekarski w kategorii 52kg. Mistrzostwa Polski odbędą się już w maju w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tam piskich taekwondzistów reprezentować będą Aleks Andrasiak, Jakub Jeliński i Piotr Kowalczyk. Na zdjęciu Aleks Andrasiak .

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości