Aż dziesięć złotych medali, trzy srebrne i dwa tytuły Najlepszej Tancerki przywieźli tancerze Klubu Towarzyskiego BALAVIO działającego przy Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Białej Piskiej z IX Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek.
Turniej tańca w Mońkach Turniej jest organizowany zgodnie z przepisami Polskiego Towarzystwa Tanecznego i wpisany do ogólnopolskiego kalendarza imprez tanecznych. To wielogodzinne, barwne widowisko, parady tancerzy, pokazy mistrzów, piękna muzyka, gra strojów i świateł.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!