11 listopada zawodniczki i zawodnicy Klubu Sportowego Power Factory Pisz odnieśli sukces na arenie krajowej trójboju siłowego.
Kamila Gawkowska i Pamela Banach zameldowały się w Złotoryi na Mistrzostwach Polski Niepodległej. Zawodniczki startowały w martwym ciągu i ugruntowały swoje miejsce w krajowej czołówce. Kamila zajęła II miejsce w kategorii 52,5 kg. Natomiast Pamela zajęła I miejsce w drużynówce startując w klasyfikacji mundurowej w teamie KWP Olsztyn.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!