Reklama

Mikołaj w mieście gości od wczoraj

Dziś Święty Mikołaj pojawił się w piskim szpitalu. W asyście burmistrza wręczał upominki dla dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Piszu. Mali pacienci robili sobie chętnie zdjęcia z niecodziennym gościem. Święty Mikołaj, oprócz upominków składał dzieciom życzenia zdrowia i szybkiego powrotu do domów.

Wczoraj natomiast przybysz ze śnieżnej krainy pojawił się w PDK. Tam wystąpił w widowisku  Rupherta & Rico Kolęda do Świętego Mikołaja. Sala domu kultury pękała w szwach od małych fanów Mikołaja, który oprócz podarków przyniósł przedsmak świątecznej atmosfery.

Reklama

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości