Reklama

Oddali cześć bohaterom Bitwy Warszawskiej

Delegacja Powiatu Piskiego, ze starostą Andrzejem Nowickim i wicestarostą Jerzym Małeckim na czele wzięła udział w obchodach Święta Wojska Polskiego w Piszu.

Delegacja Powiatu Piskiego, ze starostą Andrzejem Nowickim i wicestarostą Jerzym Małeckim na czele wzięła udział w obchodach Święta Wojska Polskiego w Piszu.

Uroczystości i Msza św.  upamiętniające Bitwę Warszawską zwaną też "Cudem nad Wisłą" odbyły się 15 sierpnia w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Piszu oraz pod Pomnikiem Wolności, gdzie odbył się Apel Pamięci złożono kwiaty, zapalono znicze.

Szczególną oprawę obchody święta miały też w Orzyszu. Tam w uroczystej defiladzie pododdziałów wojsk uczestniczyła Lidia Borys - Dymczyk, członek Zarządu Powiatu Piskiego.

Fot. Dzięki uprzejmości UM w Piszu i UM w Orzyszu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości