Delegacja Powiatu Piskiego, ze starostą Andrzejem Nowickim i wicestarostą Jerzym Małeckim na czele wzięła udział w obchodach Święta Wojska Polskiego w Piszu.
Delegacja Powiatu Piskiego, ze starostą Andrzejem Nowickim i wicestarostą Jerzym Małeckim na czele wzięła udział w obchodach Święta Wojska Polskiego w Piszu.
Uroczystości i Msza św. upamiętniające Bitwę Warszawską zwaną też "Cudem nad Wisłą" odbyły się 15 sierpnia w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Piszu oraz pod Pomnikiem Wolności, gdzie odbył się Apel Pamięci złożono kwiaty, zapalono znicze.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!