Reklama

Odwiedziliśmy groby bliskich zmarłych

1 listopada pamiętamy o bliskich zmarłych. Z wiązanką kwiatów, zniczem w dłoni i modlitwą na ustach wspominamy tych, których nie ma wśród nas.

W Dzień Wszystkich Świętych o godz. 12.30 na piskiej nekropolii odprawiono uroczystą Mszę świętą.

Po liturgii Mszy św. odbyła się procesja modlitewna uliczkami cmentarza.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości