1 listopada pamiętamy o bliskich zmarłych. Z wiązanką kwiatów, zniczem w dłoni i modlitwą na ustach wspominamy tych, których nie ma wśród nas.
W Dzień Wszystkich Świętych o godz. 12.30 na piskiej nekropolii odprawiono uroczystą Mszę świętą.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!