Reklama

Piscy wierni uczestniczyli w Drodze Krzyżowej do Wiartla

Niedziela Palmowa to w kościele katolickim dzień rozpoczynający Wielki Tydzień. Od ponad trzydziestu lat w Niedzielę Palmową obchodzony jest również Światowy Dzień Młodzieży.

Tradycyjne w naszym mieście w Niedzielę Palmową wierni spotykają się na wspólnej modlitwie podczas Drogi Krzyżowej z Pisza do Wiartla. Nie inaczej było także w tym roku. O godzinie 11.00 spod kościoła pw. św. Jana Chrzciciela wyruszyła piesza pielgrzymka do Wiartla. Ponad dwugodzinny marsz zakończyła Msza Święta w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego w Wiartlu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości