Reklama

Piszanie obchodzili Narodowe Święto Niepodległości

Od sztafety 11.11.11.11.13, przez pokaz sprzętu strażackiego i wojskowego, apel pamięci pod Pomnikiem Wolności, po przedstawienie słowno - muzyczne w PDK. W dniu Narodowego Święta Niepodległości Piszanie świętowali 95 rocznicę odzyskania niepodległości.

Fotografie 1-34 wykonał Michał Krom, 35-95 - Krzysztof Szyszkowski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości