Reklama

Po raz czwarty Piszanie zatańczyli Poloneza

Piszanie po raz czwarty tańczyli wspólnie Poloneza na Placu Daszyńskiego. Uroczysty taniec odbył się w ramach obchodów Święta Narodowego Trzeciego Maja. W uroczystym tańcu wzięło udział 30 par.

Tegoroczny taniec "chodzonego" ubarwił na biało - czerwono piknik patriotyczny przygotowany przez piską bibliotekę. Tuż przed tańcem mieliśmy okazję usłyszeć fragmenty konstytucji, a po Polonezie na Placu Daszyńskiego rozbrzmiał hymn narodowy w wykonaniu wszystkich zgromadzonych.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości