Reklama

Po raz drugi śpiewali Osiecką

W Piskim Domu Kultury przeprowadzono II Ogólnopolski Konkurs na interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej. Laureaci wystąpią na IV Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej "Na Mazurach wszyscy śpiewają Osiecką".

Niespełna 50 wykonawców walczyło o głosy jurorów w czterech kategoriach wiekowych. Zwyciężcami w swoich kategoriach zostali Maja Zyskowska, Marta Kiśluk, Katarzyna Romot i Kamil Szymański. Oto galeria wszystkich uczestników konkursu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości