Reklama

Pobiegli Tropem Wilczym aby uczcić pamięć bohaterów

W niedzielę, 3 marca przy ulicy Parkowej w Piszu odbyły się zmagania sportowców. Jednak celem nadrzędnym nie była sama rywalizacja, a uczczenie pamięci bohaterów.

Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy. Ta krótsza liczyła 1963 metry jako nawiązanie do roku, w którym zginął ostatni żołnierz wyklęty. Dłuższa, dla bardziej wytrzymałych biegaczy, liczyła 5 kilometrów.

Chętnych, aby wziąć udział w biegu nie brakowało. Piszanie stawili się licznie, na starcie stanęli również goście spoza naszego miasta.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości