Reklama

Powiało w lany poniedziałek

Silne porywy wiatru, przelotne opady śniegu - tegoroczna aura nie sprzyjała spacerom. Użytkownicy drogi musieli uważać na połamane gałęzie.

Jak informują strażacy z OSP Orzysz w poniedziałek, 5 kwietnia około godziny 14.00 interweniowali na trasie Orzysz-Ełk. Powodem było usunięcie powalonego na jezdnię drzewa.


Źródło: OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości