Reklama

Powitaliśmy Nowy Rok

Tradycyjnie w Sylwestrową Noc piszanie zebrali się na Placu Daszyńskiego, by wspólnie powitać Nowy Rok. Punktualnie o północy życzenia złożyli burmistrz i starosta

Tradycyjnie w Sylwestrową Noc piszanie zebrali się na Placu Daszyńskiego, by wspólnie powitać Nowy Rok.  Starego nikt nie żałował , bo nowe w tym kontekście, znaczy lepsze. Zatem składano z serca płynące życzenia pomyślności, zdrowia, zadowolenia z pracy i rodzinnego ciepła.

Wszystko to w bajkowej scenerii sztucznych ogni z tradycyjną lampką, czasem butelką szampana w dłoni. Punktualnie o północy życzenia lepszego 2008 roku złożyli burmistrz i starosta piski.


 

Posłuchaj nagrania z Placu Daszyńskiego w sylwestrowa noc:

Get the Flash Player to see this player.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości