Tradycyjnie w Sylwestrową Noc piszanie zebrali się na Placu Daszyńskiego, by wspólnie powitać Nowy Rok. Punktualnie o północy życzenia złożyli burmistrz i starosta
Tradycyjnie w Sylwestrową Noc piszanie zebrali się na Placu Daszyńskiego, by wspólnie powitać Nowy Rok. Starego nikt nie żałował , bo nowe w tym kontekście, znaczy lepsze. Zatem składano z serca płynące życzenia pomyślności, zdrowia, zadowolenia z pracy i rodzinnego ciepła.Wszystko to w bajkowej scenerii sztucznych ogni z tradycyjną lampką, czasem butelką szampana w dłoni. Punktualnie o północy życzenia lepszego 2008 roku złożyli burmistrz i starosta piski.
![]() | Get the Flash Player to see this player. |
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!