Reklama

Powróćmy jak za dawnych lat...

Umówiłem się z nią na dziewiątą, Już taki jestem zimny drań, Ta ostatnia niedziela - to szlagiery lat 20. i 30. XX wieku. Na scenach rewii, kabaretów i operetek śpiewały wtedy ówczesne gwiazdy - Mieczysław Fogg, Hanka Ordonówna, Eugeniusz Bodo i Zula Pogorzelska.

Wspomnienia tamtych lat przywołano podczas Piskiej Nocy Kultury. W kawiarence okazjonalnej PDK zebrali się eleganccy panowie w cylindrach ...


oraz damy w przepięknych kreacjach.




Wszystko po to, by poczuć klimat minionych lat.

Retromania - to hasło przewodnie Nocy Kultury, organizowanej już po raz kolejny w naszym mieście. To dzień, w którym na parę godzin czas cofa się o kilkanaście dekad.

Melodyjne piosenki - na wskroś romantyczne, a czasem zaskakująco zabawne teksty poruszają współczesnych słuchaczy po dziś dzień.




Piosenki, skecze i taniec - to atrakcje wieczoru, przygotowane przez członków Uniwersytetu III wieku dla rówieśników i zainteresowanych powojennym polskim repertuarem mieszkańców Pisza.  Koordynatorem wydarzenia była Małgorzata Świerczewska.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości