Tegoroczny karnawał to już wspomnienie. Od dziś okres wstrzemięźliwości od zabaw, uciech. A te były niezwykle udane.
4-letnie dzieci z grupy "Promyczki" radośnie żegnały karnawał.
Zapustny program zaprezentowaliśmy najpierw naszym przedszkolakom, którzy bacznie przyglądali się przebierańcom - mówi Krystyna Ociepa z Przedszkola Miejskiego w Piszu - Odwiedziliśmy dzieci z Ośrodka Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Piszu, pracowników Urzędu Miasta w Piszu i Zespołu Ekonomicznej Obsługi Szkół i Przedszkoli. 

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!