Reklama

Skodą uderzył w motocykl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motoru doszło na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Jagiełły w Piszu.

Zdarzenie to miało miejsce w niedzielę około godz. 19.30. Jak ustalono, winnym kolizji był kierujący autem 59-letni Stanisław P. mieszkaniec Pisza, który jadąc ulicą Warszawską wykonał nieprawidłowy manewr skrętu w ul. Jagiełły i uderzył w jadącego Hondą motocyklistę.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Ranny motocyklista z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala na obserwację. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawca kolizji, 59-letni kierowca Skody został ukarany 350 złotowym mandatem.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości