Reklama

Świątecznie na Placu Daszyńskiego

W niedzielę na Placu Daszyńskiego odbyło się świąteczne spotkanie Burmistrza Pisza Andrzeja Szymborskiego z mieszkańcami.

W centrum Pisza przedstawiciel miasta przełamał się opłatkiem z mieszkańcami. Świątecznego nastroju spotkania dodał występ Piskiej Orkiestry Dętej oraz chóru Vox Matris - artyści wykonywali kolędy i piosenki świąteczne. Dla mieszkańców Pisza, na ręce Burmistrza, harcerze przynieśli do Pisza Betlejemskie Światełko Pokoju.

Dla dzieci największą atrakcję stanowił domek św. Mikołaja, w którym rodzice mogli wykonać swoim pociechom zdjęcie z przybyszem z Laponii. Mikołaj miał dla maluchów wór pełen słodyczy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości