Cała Polska nie może pogodzić się ze śmiercią Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. W wielu miastach organizowane są marsze przeciwko przemocy i nienawiści. Przed siedzibami władz mieszkańcy stawiają znicze. W Orzyszu już płoną.
Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Orzyszu Anna Pilarczyk, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Książek oraz pracownicy Urzędu Miejskiego zapalili światełko pamięci dla zamordowanego Prezydenta Gdańska. Flagi przed budynkiem Ratusza zostały opuszczone, a flaga Orzysza okryła się kirem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!