Reklama

Święto Niepodległości

wywalczyli sobie sami Polacy wykorzystując zaistniałe sprzyjające okoliczności historyczne.

Na pamiątkę tego wydarzenia w całym kraju obchodzone sa uroczystości. Składanie kwiatów, zapalanie zniczy - to tylko gesty, ale jakże znaczące, bo oddają one cześć wszystkim tym, którzy przez cały XIX w zachowali wiarę w odrodzenie naszego państwa.

W tym roku w naszym mieście obchody Dnia Niepodległości obejmą dwa dni:

10 listopada

17.00 - 18.00 - Apel Poległych - Plac Daszyńskiego

18.00 - 19.00 - Koncert pieśni narodowych w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego z warszawy - Piski Dom Kultury

Reklama

11 listopada

11.30 - 12.30 - Msza Świeta w intencji Ojczyzny - Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

13.00 - 14.00 - Złożenie wieńców i kwiatów przy Pomniku Żołnierzy na Cmentarzu Komunalnym w Piszu (chętni będą mogli zostać przewieziei na cmentarz o godzinie 12.40 - parking przy PDK)

16.00 - 17.30 - Koncert "Najpiękniejsze arie operowe" w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego z Warszawy - Piski Dom Kultury

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości