Reklama

Święto Niezapominajki okazją do wyrażania serdeczności

Holendrzy mają tulipany, Francuzi - narcyzy, Anglicy - hiacynty, Tyrolczycy - szarotki, a my Polacy mamy niezapominajki. 15 maja obchodzone jest wyjątkowe święto - Święto Niezapominajki. Nie zapomniały o nim nasze piskie przedszkolaki.

Nie zapomniały o nim nasze piskie przedszkolaki - dzieci z grup przedszkolnych Sówki i Promyczki wraz z wychowawczyniami Sylwią Kalinowską i Krystyną Ociepą przygotowały uroczystość. Jej celem było przypomnienie o konieczności dbania o przyrodę oraz kształtowanie określonych postaw i umiejętności w kontaktach z ludźmi: okazywania wzajemnej serdeczności i życzliwości. Jak również przekazywanie wyrazów pamięci i odświeżenie starych przyjaźni  - mówią przedszkolanki.


Podczas święta dzieci zaprezentowały niezapominajkowe wiersze i piosenki o tematyce proekologicznej.



Głównym elementem programu było sadzenie kwiatków w przedszkolnym ogródku, o które na pewno nie zapomną dbać. 



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości