Przypadające na 6 stycznia Objawienie Pańskie czyli Święto Trzech Króli - to uroczystość mająca uczcić objawienie się Boga człowiekowi. Tradycją stało się organizowanie tego dnia lokalnych orszaków. W tym roku jednak bez parady.
Rok 2020 przyzwyczaił nas do tego, że nic nie jest pewne, w 2021 weszliśmy również z obostrzeniami. Brak zgromadzeń i społeczna izolacja to powód, dla którego nie można organizować imprez, parad lub zwykłych spotkań w gronie większym niż kilka osób.













Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!