Za kilkanaście godzin powitamy Nowy Rok. Z wielkim oczekiwaniem, nadziejami na zmiany, niestety nadzwyczaj skromnie - bez hucznych zabaw, sylwestrowych balów i zgromadzeń w centralnym punkcie miasta.
Przed nami Sylwester - czas, który kojarzy nam się z huczną zabawą i spotkaniami w dużym gronie. Niestety, w tym roku przypada w okresie pandemii i związanych z nią ograniczeń, nakazów i zakazów.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!