Reklama

Wiosna oficjalnie powitana

21 marca obchodzimy pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie klas I-III SP 2 wyruszyli jej na spotkanie.

Jak przystało na Dzień Wiosny, nie było siedzenia w klasach, tylko spacery na świeżym powietrzu. Z transparentami powitalnymi w rączkach, uczniowie Dwójki ruszyli na poszukiwanie Wiosny.





Ta, przywitała ich piękną pogodą.










Fot. Agnieszka Kucisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości