Pracownicy Muzeum Ziemi Piskiej wraz z bliskimi posadzili w Puszczy Piskiej 50 dębów. Drzewa mają przypominać o jubileuszu 50-lecia placówki.
Muzealnicy ruszyli do pracy pod okiem nadleśniczego Roberta Trąbki. Nadleśnictwo Pisz należy do grona partnerów Muzeum Ziemi Piskiej, wspierając różne wydarzenia i inicjatywy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!