W dniu 23 kwietnia 2005 roku Stowarzyszenie Młodzieżowe Centrum Wolontariatu w Piszu oraz sekcja sportowa Stowarzyszenia Sportowego Olimpiady Specjalne Polska działająca przy OSW w Łupkach zorganizowały wycieczkę rowerową do Orzysza. Udział w niej wzięli wychowankowie Ośrodka w Łupkach oraz uczestnicy WTZ w Piszu - razem z opiekunami i wolontariuszami 34 osoby.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!