Reklama

Strzelanka piskiej grupy ASG w hołdzie żołnierzom wyklętym

Grupa ASG Pisz, ASG GKM oraz zaprzyjaźnione grupy z Mrągowa, Łomży, Kolna, Giżycka zorganizowały wspólną strzelankę ze względu na dzień pamięci żołnierzy wyklętych.

 

Nie ma zasadniczej służby wojskowej. To jest rewelacyjna opcja wypoczynku ale i nauki życia w grupie/społeczeństwie - opowiada Rafał Bąkowski z ASG Pisz. Każdy kto dostanie kulką uczciwie podnosi rękę i krzyczy "dostałem" i odchodzi z pola bitwy. Nie jako przegrany, bo tu nie ma przegranych - to jest zabawa. Doświadczamy też napływu adrenaliny, bo czasami są momenty, że czuje się jak na wojnie. W tego typu zabawy ogromny wpływ ma drużyna. Drużyna jako jedno ciało. Wybieramy w drużynie kapitana, który obiera strategie. A cała reszta się dostosowuje i ATAK ;)

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości